Deelnemerslijst Indoor Cross Pesse - 26 januari 2019

Naam Klasse Startnummer

Naam Klasse Startnummer
Romi Germs 50CC klasse 2
Noah lassche 50CC klasse 3
Kenzo Jaspers 50CC klasse 4
Nelson Braakman 50CC klasse 6
Daan Nuis 50CC klasse 9
Timo Versteege 50CC klasse 10
Sven Zuur 50CC klasse 12
Kaylee schoo 50CC klasse 22
Devlin Schreijer 50CC klasse 34
Hidde Fabriek 50CC klasse 94
Dirk tjitse Rijpkema 50CC klasse 99
Sem Bierma 50CC klasse 100
Amy Kroeze 50CC klasse 134
Roxy Spenkelink 50CC klasse 165
Haley Heuver 50CC klasse 246
Niels Heersink 50CC klasse 262
Bhodi Kevelam 50CC klasse 300
Berry Cameron 50CC klasse 9999

Naam Klasse Startnummer
Keano Maris 65CC klasse (kleine wielen) 4
Levi Van dam 65CC klasse (kleine wielen) 8
Danique schoo 65CC klasse (kleine wielen) 11
Tara Daneel 65CC klasse (kleine wielen) 13
Jurjen Kevelam 65CC klasse (kleine wielen) 20
Vinny Bouten 65CC klasse (kleine wielen) 22
Tygo De vries 65CC klasse (kleine wielen) 45
Maaike Janssen 65CC klasse (kleine wielen) 84
Kyano Tijhof 65CC klasse (kleine wielen) 88
Kyra Evers 65CC klasse (kleine wielen) 111
Gio veldhuis 65CC klasse (kleine wielen) 131
Wesley Bergsma 65CC klasse (kleine wielen) 137
Mica Van den berg 65CC klasse (kleine wielen) 245
Mike Visser 65CC klasse (kleine wielen) 551

Naam Klasse Startnummer
Demi Germs 65CC klasse (grote wielen) 54
Mathieu Soer 65CC klasse (grote wielen) 65
Jelmar Koeling 65CC klasse (grote wielen) 77
Ryan Smit 65CC klasse (grote wielen) 86
Tim HERMSEN 65CC klasse (grote wielen) 94
Niek Meijerink 65CC klasse (grote wielen) 95
Kevin Martens 65CC klasse (grote wielen) 149

Naam Klasse Startnummer
Mike Roelfsema 85CC klasse (kleine wielen) 15
Vince de Haas 85CC klasse (kleine wielen) 16
Mariella Scholtens 85CC klasse (kleine wielen) 33
Jermi Bakker 85CC klasse (kleine wielen) 127
Jay Oskam 85CC klasse (kleine wielen) 714

Naam Klasse Startnummer
Rico Veninga 85CC klasse (grote wielen) 2
Bart Sterken 85CC klasse (grote wielen) 5
Joey Daneel 85CC klasse (grote wielen) 13
Wessel Sloots 85CC klasse (grote wielen) 14
Svenn Borger 85CC klasse (grote wielen) 15
Bridget Portijk 85CC klasse (grote wielen) 23
Hessel Hoekstra 85CC klasse (grote wielen) 44
Levy Nijs 85CC klasse (grote wielen) 48
Heiko van Dalen 85CC klasse (grote wielen) 64
Dave Hoogerhuis 85CC klasse (grote wielen) 72
Ward Monkel 85CC klasse (grote wielen) 74
Bern Monkel 85CC klasse (grote wielen) 84
Tiemen Luders 85CC klasse (grote wielen) 100
Nick Hindriks 85CC klasse (grote wielen) 461

Naam Klasse Startnummer
Etcar Van essen 125CC klasse 1
Mike klein 125CC klasse 2
Jarno Terpstra 125CC klasse 3
Mike Stummel 125CC klasse 6
Jesse Meindertsma 125CC klasse 8
Sander Ritsma 125CC klasse 10
Jay Bouwhuis 125CC klasse 14
Wietse Boonstra 125CC klasse 17
Daan Sickman 125CC klasse 18
Jeremy Quirijnen 125CC klasse 24
Bertho Hop 125CC klasse 25
Bert Dijkstra 125CC klasse 27
Tim van staalduinen 125CC klasse 29
Gjalt Stienstra 125CC klasse 35
Robin Hamminga 125CC klasse 39
Aldert Hoekstra 125CC klasse 44
Henk Kok 125CC klasse 45
Lou de Haas 125CC klasse 52
Robin van dalen 125CC klasse 65
Dylan Ottens 125CC klasse 66
Jesper hofstra 125CC klasse 75
Tim Jansma 125CC klasse 76
Sem De lange 125CC klasse 81
Mark Helmhout 125CC klasse 82
Ayrton Van meerveld 125CC klasse 90
Tigo De Roos 125CC klasse 94
Dylan Krion 125CC klasse 98
Jantinus Slagter 125CC klasse 101
Danny Koerts 125CC klasse 105
Joran Koers 125CC klasse 109
Jeroen houweling 125CC klasse 111
Jonathan Hoogers 125CC klasse 114
Nuri Heskes 125CC klasse 116
Justin Scheltens 125CC klasse 123
Thomas van der linde 125CC klasse 128
Roy V.Leussen 125CC klasse 161
Arend Arendz 125CC klasse 175
Niels Van dijk 125CC klasse 181
Derk jan Kram 125CC klasse 182
Rodney Elema 125CC klasse 226
Rick Rinkema 125CC klasse 612
Rick Eelants 125CC klasse 751

Naam Klasse Startnummer
Rick Grasdijk 250CC klasse 4
Tom Broekveldt 250CC klasse 5
Jordi Morren 250CC klasse 8
Sander Bossched 250CC klasse 9
Harry Salier 250CC klasse 10
Robbie Runhaar 250CC klasse 12
Jeroen Achtien 250CC klasse 18
Leon Meijerin 250CC klasse 19
Bas Homans 250CC klasse 20
Karim Boezerooy 250CC klasse 21
Mark Van nieuwburg 250CC klasse 23
Edwin satink 250CC klasse 25
Daan Stegeman 250CC klasse 26
Jari Bolks 250CC klasse 28
Nils Bosman 250CC klasse 36
Manfred Reimink 250CC klasse 39
Wilco Elzinga 250CC klasse 42
Robin Wolters 250CC klasse 46
Alex Mulder 250CC klasse 52
Thomas Postma 250CC klasse 55
Gerrit Van der Horn 250CC klasse 62
Martijn Pijpker 250CC klasse 68
Tim Vredegoor 250CC klasse 85
Robin Zantinge 250CC klasse 89
Dirk Fabriek 250CC klasse 94
Tim Lamberts 250CC klasse 96
Niek Hamminga 250CC klasse 99
Arjen Froma 250CC klasse 101
Ramon Suurd 250CC klasse 115
Douwe Haverdil 250CC klasse 122
Gerard kleinsmit 250CC klasse 184
Rowdy Kroon 250CC klasse 189
Sven Heres 250CC klasse 191
Richard Bouwhuis 250CC klasse 195
Jan Kooistra 250CC klasse 248
Arend ter heide 250CC klasse 681
Mitchel Kroon 250CC klasse 777
Paul Souman 250CC klasse 832
Sebastiaan Nijmeijer 250CC klasse 881
Felix Friedrich 250CC klasse 9997
Maximilian Schneider 250CC klasse 9998
James gril Griffith 250CC klasse 9999

Naam Klasse Startnummer
Justin Van Schaik 500CC klasse 2
Robin Hekhuis 500CC klasse 3
Alwin Muus 500CC klasse 13
Marc Becking 500CC klasse 15
Stanly De Boo 500CC klasse 17
Wiebe bakker 500CC klasse 24
Marcel fredriksen 500CC klasse 27
Eddy Heersink 500CC klasse 28
Jeroen carnas 500CC klasse 30
Jeffrey pennings 500CC klasse 38
Mike Bakker 500CC klasse 39
Jan Cloo 500CC klasse 44
Daniel hoving 500CC klasse 48
Jorie Seubers 500CC klasse 53
Rick Zomer 500CC klasse 59
Arno stevenhaagen 500CC klasse 62
Wouterjan v dijk 500CC klasse 69
Gerard Luders 500CC klasse 76
Reinse de jong 500CC klasse 77
Lennard van der Heide 500CC klasse 94
Richard vd Weide 500CC klasse 95
Ruurd van roozendaal 500CC klasse 99
Jorus Nieuwenhuis 500CC klasse 101
Rick Meijer 500CC klasse 110
Dick Kevelam 500CC klasse 111
Jacco van der Linden 500CC klasse 114
Ronnie van der voort 500CC klasse 142
Jarno Lier 500CC klasse 144
Sebastian Kral 500CC klasse 176
Dillon Welgraaf 500CC klasse 187
Gerwin Duerink 500CC klasse 199
Mick Van Haarlem 500CC klasse 217
Adwin vd pol 500CC klasse 248
Jurjan Reijne 500CC klasse 283
Jeffrey albers 500CC klasse 386
Ricky Nijs 500CC klasse 411
Manuel Hoogers 500CC klasse 615
Kevin Bakhuis 500CC klasse 800
Marijn Gierkink 500CC klasse 958
Edward Briscoe 500CC klasse 9997
Kenny Korten 500CC klasse 9998
Kenny Korten 500CC klasse 9999

Naam Klasse Startnummer
Brian Marissen Regionale klasse 5
Daan Boverhof Regionale klasse 7
Sander Quandt Regionale klasse 8
Sander Bouwmeester Regionale klasse 9
Kenny Korten Regionale klasse 11
Dave Meijerink Regionale klasse 19
Bram Kolk Regionale klasse 21
Remco Koopman Regionale klasse 22
Dirk jan Brand Regionale klasse 24
Jelmer anbergen Regionale klasse 26
Bernard Korten Regionale klasse 59
Michael Hoorn Regionale klasse 60
Bennie toutenhoofd Regionale klasse 61
Tjardo Botter Regionale klasse 62
Sebastiaan Van noord Regionale klasse 72
Quinten Ottens Regionale klasse 88
Mark Koning Regionale klasse 119
Warner van Dijk Regionale klasse 122
126 Boverhof Regionale klasse 126
Brian De ruiter Regionale klasse 177
Boaz Lubbinge Regionale klasse 181
Jesse eppinga Regionale klasse 259
Jarno Moes Regionale klasse 9999

Naam Klasse Startnummer
Jordy de vries Super klasse 2
Tim Mulder Super klasse 10
Freark holkema Super klasse 13
Patrick van Pelt Super klasse 38
Jasper Van strik Super klasse 135
Jeroen Bussink Super klasse 145
Michael Leusink Super klasse 219
Jelmer Waterlander Super klasse 291
Ruben Kroon Super klasse 613
Randy Wilgenburg Super klasse 752
Kenny Korten Super klasse 9996
Kenny Korten Super klasse 9997
Kenny Korten Super klasse 9998
Kenny Korten Super klasse 9999

Naam Klasse Startnummer
Ilse Bretveld Dames klasse 7
Jessica Dijkstra Dames klasse 14
Nina Baan Dames klasse 17
Jennifer Hollander Dames klasse 19
Larissa Elema Dames klasse 26
Cheline Elema Dames klasse 30
Fardau de Ree Dames klasse 33
Marije Veenstra Dames klasse 74
Nina Ferwerda Dames klasse 77
Iris Meindertsma Dames klasse 82
Kaylee Dijkstra Dames klasse 85
Bodine van der Sluis Dames klasse 86
Silvie wolters Dames klasse 119
Richelle Nijhuis Dames klasse 161
Ilona Fabriek Dames klasse 194
Jeanny van den Hove Dames klasse 285
Tessa De olde Dames klasse 404
Ilona Bruggen Dames klasse 424
Cailin Ruig Dames klasse 485
Virginie Rutgers Dames klasse 842
Demi v.d. Lageman Dames klasse 9999